Terminarz

Trening retrieverów w Biskupinie. - 10.08.2015

Wzorem lat poprzednich w Biskupinie w dniach 10 - 14 sierpnia będzie można wspólnie potrenować przed Zawodami Dummy i Konkursem Pracy Retrieverów. 
Bazą wypadową treningów będzie Hubertówka u Walentego w Biskupinie, czyli siedziba koła łowieckiego "Szarak", gdzie gospodarzem jest Pan Leszek Siejkowski. Adres Hubertówki: Biskupin 26A. Możliwość rezerwacji noclegów jest w Przystani Biskupińskiej www.biskupin.com.pl/ która znajduje się na przeciwko Hubertówki, oczywiście można też znaleźć inne noclegi w Biskupinie lub okolicy. Koszty treningów, to tzw. pobyt psa w "łowisku" i dziennie wynosi 25 zł od psa, drugi pies jest ze zniżką (płatne na miejscu), czyli koszt zależy od długości pobytu i liczby psów z którymi się przyjeżdża. Jeśli ktoś będzie chciał trenować do konkursu myśliwskiego to dojdzie jeszcze koszt zwierzyny, ale to będzie znane na miejscu.

Zawody Retrieverów na Dummy odbędą się 15 sierpnia po południu (po zakończeniu innych konkursów psów myśliwskich), a Konkurs Pracy Retrieverów w dniu następnym tj. 16 sierpnia od rana.

[powrót]